TX2SA-48V-Z
PanasonicPanasonic
TX2SA-48V-Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TX2SA-48V-Z
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Ngā Rauemi: TX2SA-48V-Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TX2SA-48V-Z
Tau Wae TX2SA-48V-Z Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29771 pcs Pepa Raraunga TX2SA-48V-Z.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 36 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.8 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 220VDC - Max
Raupapa TX Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tape & Reel (TR)
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 4ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 48VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 8.53 kOhms
Kohikohi Miihini 270 mW Kohikohi Kei te Aukati 5.6mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TX2SA-4.5V-1-Z
TX2SA-4.5V-1-Z
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 1A 220V
I roto i te taonga: 38821 pcs
Tikiake: TX2SA-4.5V-1-Z.pdf
RFQ
TX2SA-48V
TX2SA-48V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V