TX2-LT-2.4V-TH
PanasonicPanasonic
TX2-LT-2.4V-TH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TX2-LT-2.4V-TH
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 2.4V
Ngā Rauemi: TX2-LT-2.4V-TH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TX2-LT-2.4V-TH
Tau Wae TX2-LT-2.4V-TH Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 2.4V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33205 pcs Pepa Raraunga TX2-LT-2.4V-TH.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 1.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa TX-TH Wā Whakaora 4ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-3136 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 4ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 2.4VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 2.4VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 41 Ohms Kohikohi Miihini 140 mW
Kohikohi Kei te Aukati 58.3mA