TX2-L2-12V
PanasonicPanasonic
TX2-L2-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TX2-L2-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Ngā Rauemi: TX2-L2-12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TX2-L2-12V
Tau Wae TX2-L2-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37104 pcs Pepa Raraunga TX2-L2-12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 220VDC - Max
Raupapa TX Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-1782
255-1782-ND
TX2L212V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 4ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 720 Ohms Kohikohi Miihini 200 mW
Kohikohi Kei te Aukati 16.7mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TX2-L2-1.5V
TX2-L2-1.5V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
I roto i te taonga: 34792 pcs
Tikiake: TX2-L2-1.5V.pdf
RFQ
TX2-L-H-12V
TX2-L-H-12V
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 5242 pcs
Tikiake: TX2-L-H-12V.pdf
RFQ
TX2-L2-12V-1
TX2-L2-12V-1
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 1A 220V
Tikiake: TX2-L2-12V-1.pdf
TX2-L2-24V
TX2-L2-24V
Tikiake: TX2-L2-24V.pdf
TX2-L-9V-1
TX2-L-9V-1
Tikiake: TX2-L-9V-1.pdf
TX2-L-9V
TX2-L-9V