TQ2SS-L2-1.5V
PanasonicPanasonic
TQ2SS-L2-1.5V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TQ2SS-L2-1.5V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Ngā Rauemi: TQ2SS-L2-1.5V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TQ2SS-L2-1.5V
Tau Wae TQ2SS-L2-1.5V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28192 pcs Pepa Raraunga TQ2SS-L2-1.5V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 1.13 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 220VDC - Max
Raupapa TQ-SMD Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-2286-5
TQ2SS-L2-1.5V-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 4ms Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 1.5VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 16 Ohms Kohikohi Miihini 140 mW
Kohikohi Kei te Aukati 93.8mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TQ2SS-L-9V-X
TQ2SS-L-9V-X
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
I roto i te taonga: 38131 pcs
Tikiake: TQ2SS-L-9V-X.pdf
RFQ
TQ2SS-L-6V
TQ2SS-L-6V
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 26420 pcs
Tikiake: TQ2SS-L-6V.pdf
RFQ
TQ2SS-L2-1.5V-Z
TQ2SS-L2-1.5V-Z