TQ2SS-48V-X
PanasonicPanasonic
TQ2SS-48V-X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TQ2SS-48V-X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Ngā Rauemi: TQ2SS-48V-X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TQ2SS-48V-X
Tau Wae TQ2SS-48V-X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31842 pcs Pepa Raraunga TQ2SS-48V-X.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 36 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.8 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 220VDC - Max
Raupapa TQ-SMD Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tape & Reel (TR)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 4ms
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 48VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 7.68 kOhms
Kohikohi Miihini 300 mW Kohikohi Kei te Aukati 6.3mA