TQ2SA-L2-4.5V
PanasonicPanasonic
TQ2SA-L2-4.5V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TQ2SA-L2-4.5V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Ngā Rauemi: TQ2SA-L2-4.5V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TQ2SA-L2-4.5V
Tau Wae TQ2SA-L2-4.5V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38193 pcs Pepa Raraunga TQ2SA-L2-4.5V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 3.38 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 220VDC - Max
Raupapa TQ-SMD Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-1773
255-1773-ND
TQ2SAL245V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 4.5VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 145 Ohms Kohikohi Miihini 140 mW
Kohikohi Kei te Aukati 31.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TQ2SA-L2-24V-X
TQ2SA-L2-24V-X
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
I roto i te taonga: 32719 pcs
Tikiake: TQ2SA-L2-24V-X.pdf
RFQ
TQ2SA-L2-5V-X
TQ2SA-L2-5V-X
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 38336 pcs
Tikiake: TQ2SA-L2-5V-X.pdf
RFQ
TQ2SA-L2-4.5V-Z
TQ2SA-L2-4.5V-Z