TQ2SA-L2-12V
PanasonicPanasonic
TQ2SA-L2-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TQ2SA-L2-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Ngā Rauemi: TQ2SA-L2-12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TQ2SA-L2-12V
Tau Wae TQ2SA-L2-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34324 pcs Pepa Raraunga TQ2SA-L2-12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 220VDC - Max
Raupapa TQ-SMD Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-1771
255-1771-ND
TQ2SAL212V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 4ms Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.03 kOhms Kohikohi Miihini 140 mW
Kohikohi Kei te Aukati 11.7mA