TQ2SA-48V-X
PanasonicPanasonic
TQ2SA-48V-X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TQ2SA-48V-X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Ngā Rauemi: TQ2SA-48V-X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TQ2SA-48V-X
Tau Wae TQ2SA-48V-X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26118 pcs Pepa Raraunga TQ2SA-48V-X.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 36 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.8 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 220VDC - Max
Raupapa TQ-SMD Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tape & Reel (TR)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 4ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 48VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 7.68 kOhms
Kohikohi Miihini 300 mW Kohikohi Kei te Aukati 6.3mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TQ2SA-6V-X
TQ2SA-6V-X
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
I roto i te taonga: 46217 pcs
Tikiake: TQ2SA-6V-X.pdf
RFQ
TQ2SA-48V
TQ2SA-48V
Kaihanga: Panasonic