TQ2SA-1.5V
PanasonicPanasonic
TQ2SA-1.5V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TQ2SA-1.5V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Ngā Rauemi: TQ2SA-1.5V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TQ2SA-1.5V
Tau Wae TQ2SA-1.5V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47654 pcs Pepa Raraunga TQ2SA-1.5V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 1.13 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.15 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 220VDC - Max
Raupapa TQ-SMD Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-1224
255-1224-ND
TQ2SA15V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 4ms Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 1.5VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 16 Ohms Kohikohi Miihini 140 mW
Kohikohi Kei te Aukati 93.8mA