TQ2-L2-12V
PanasonicPanasonic
TQ2-L2-12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TQ2-L2-12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Ngā Rauemi: TQ2-L2-12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TQ2-L2-12V
Tau Wae TQ2-L2-12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41015 pcs Pepa Raraunga TQ2-L2-12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 110VDC - Max
Raupapa TQ Wā Whakaora 3ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-1008
255-1008-ND
TQ2E-L2-12V
TQ2L212V
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 3ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 720 Ohms Kohikohi Miihini 200 mW
Kohikohi Kei te Aukati 16.7mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TQ2-L-9V
TQ2-L-9V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
I roto i te taonga: 45362 pcs
Tikiake: TQ2-L-9V.pdf
RFQ
TQ2-L2-4.5V
TQ2-L2-4.5V
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 40447 pcs
Tikiake: TQ2-L2-4.5V.pdf
RFQ
TQ2-L2-12V-3
TQ2-L2-12V-3
Tikiake: TQ2-L2-12V-3.pdf
TQ2-L-5V
TQ2-L-5V