TN2-L-12V-3
PanasonicPanasonic
TN2-L-12V-3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TN2-L-12V-3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 125V
Ngā Rauemi: TN2-L-12V-3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TN2-L-12V-3
Tau Wae TN2-L-12V-3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20951 pcs Pepa Raraunga TN2-L-12V-3.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 110VDC - Max
Raupapa TN Wā Whakaora 3ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 3ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Latching, Single Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.44 kOhms Kohikohi Miihini 100 mW
Kohikohi Kei te Aukati 8.3mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TN2-H-9V
TN2-H-9V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 125V
I roto i te taonga: 4733 pcs
Tikiake: TN2-H-9V.pdf
RFQ
TN2-L-4.5V
TN2-L-4.5V
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 5876 pcs
Tikiake: TN2-L-4.5V.pdf
RFQ
TN2-L-24V
TN2-L-24V
Tikiake: TN2-L-24V.pdf
TN2-L-12V
TN2-L-12V
Tikiake: TN2-L-12V.pdf
TN2-H-4.5V
TN2-H-4.5V
Tikiake: TN2-H-4.5V.pdf
TN2-L-6V
TN2-L-6V
Tikiake: TN2-L-6V.pdf
TN2-L-3V
TN2-L-3V
Tikiake: TN2-L-3V.pdf
TN2-L-H-5V
TN2-L-H-5V
Tikiake: TN2-L-H-5V.pdf
TN2-H-24V
TN2-H-24V
Tikiake: TN2-H-24V.pdf
TN2-H-5V
TN2-H-5V
Tikiake: TN2-H-5V.pdf
TN2-H-12V
TN2-H-12V
Tikiake: TN2-H-12V.pdf
TN2-L-5V
TN2-L-5V
Tikiake: TN2-L-5V.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel