ST1-L2-DC24V-F
PanasonicPanasonic
ST1-L2-DC24V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ST1-L2-DC24V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V
Ngā Rauemi: ST1-L2-DC24V-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ST1-L2-DC24V-F
Tau Wae ST1-L2-DC24V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9379 pcs Pepa Raraunga ST1-L2-DC24V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 250VDC - Max
Raupapa ST Wā Whakaora 15ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-2847
ST1-L2-DC24V-F-ND
ST1L2DC24VF
Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 24VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 8A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 2.4 kOhms Kohikohi Miihini 240 mW
Kohikohi Kei te Aukati 10.0mA