SFS6-L-DC48V-D
PanasonicPanasonic
SFS6-L-DC48V-D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFS6-L-DC48V-D
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY SAFETY 6PST 6A 48V
Ngā Rauemi: SFS6-L-DC48V-D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFS6-L-DC48V-D
Tau Wae SFS6-L-DC48V-D Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY SAFETY 6PST 6A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3056 pcs Pepa Raraunga SFS6-L-DC48V-D.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 36 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4.8 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa SFS Wā Whakaora 20ms
Momo Tae Safety Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Diode, LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito Safety Relay 6PST-3NO/3NC (3 Form A, 3 Form B) 48VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 6A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā 6PST-3NO/3NC (3 Form A, 3 Form B) Kohikohi Ngaohiko 48VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 4.6 kOhms
Kohikohi Miihini 500 mW Kohikohi Kei te Aukati 10.4mA