SFS5-L-DC24V-D
PanasonicPanasonic
SFS5-L-DC24V-D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFS5-L-DC24V-D
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY SAFETY 6PST 6A 24V
Ngā Rauemi: SFS5-L-DC24V-D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFS5-L-DC24V-D
Tau Wae SFS5-L-DC24V-D Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY SAFETY 6PST 6A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3691 pcs Pepa Raraunga SFS5-L-DC24V-D.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa SFS Wā Whakaora 20ms
Momo Tae Safety Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Diode, LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito Safety Relay 6PST-5NO/1NC (5 Form A, 1 Form B) 24VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 6A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā 6PST-5NO/1NC (5 Form A, 1 Form B) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.15 kOhms
Kohikohi Miihini 500 mW Kohikohi Kei te Aukati 20.8mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SFS52S16L288K-F
SFS52S16L288K-F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP 525VAC 2.0" QC TERM
I roto i te taonga: 5784 pcs
Tikiake: SFS52S16L288K-F.pdf
RFQ
SFS5-L-DC24V
SFS5-L-DC24V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY SAFETY 6PST 6A 24V