SFS3-L-DC24V-D
PanasonicPanasonic
SFS3-L-DC24V-D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFS3-L-DC24V-D
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY SAFETY 4PST 6A 24V
Ngā Rauemi: SFS3-L-DC24V-D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFS3-L-DC24V-D
Tau Wae SFS3-L-DC24V-D Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY SAFETY 4PST 6A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5116 pcs Pepa Raraunga SFS3-L-DC24V-D.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa SFS Wā Whakaora 20ms
Momo Tae Safety Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-5355
Q8882718
SFS3-L-DC24V-D-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Safety Relay 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B) 24VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 6A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.6 kOhms Kohikohi Miihini 360 mW
Kohikohi Kei te Aukati 15.0mA