SF2B-H20-P
Hua Hua
Tau Wae: SF2B-H20-P
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SENSOR HAND TYPE 20MM PNP 392MM
Ngā Rauemi: SF2B-H20-P.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 108 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 108 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SF2B-H20-P
Tau Wae SF2B-H20-P Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SENSOR HAND TYPE 20MM PNP 392MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108 pcs Pepa Raraunga SF2B-H20-P.pdf
Tuhinga o mua 24VDC Raupapa SF2B
Teitei Tiaki 392mm Tiaki Hand
Tae Mahi -10°C ~ 55°C Waahi Whakahaere 0.2m ~ 13.0m
Te maha o nga kurupae 20 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP65 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga -
Mahinga Rapu 27mm Pana Pana 20mm