SF2B-A24-N
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SF2B-A24-N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua LITE CURTAIN ARM/FT NPN 952MM
Ngā Rauemi: SF2B-A24-N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 71 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 71 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SF2B-A24-N
Tau Wae SF2B-A24-N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga LITE CURTAIN ARM/FT NPN 952MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71 pcs Pepa Raraunga SF2B-A24-N.pdf
Tuhinga o mua 24VDC Raupapa SF2B
Teitei Tiaki 952mm Tiaki Arm/Foot
Tae Mahi -10°C ~ 55°C Waahi Whakahaere 0.2m ~ 13.0m
Te maha o nga kurupae 24 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP65 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga -
Mahinga Rapu 47mm Pana Pana 40mm