SF2-EH12-N
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SF2-EH12-N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SENSOR 12CH 10MM NPN 24VDC
Ngā Rauemi: SF2-EH12-N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 64 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 64 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SF2-EH12-N
Tau Wae SF2-EH12-N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SENSOR 12CH 10MM NPN 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64 pcs Pepa Raraunga SF2-EH12-N.pdf
Raupapa * Paa / Case Module, Pre-Wired
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SF2-EH20
SF2-EH20
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SENSOR 20CH 10MM 24VDC PNP
I roto i te taonga: 73 pcs
Tikiake: SF2-EH20.pdf
RFQ
SF2-EH20-N
SF2-EH20-N
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SENSOR 20CH 10MM 24VDC NPN
I roto i te taonga: 53 pcs
Tikiake: SF2-EH20-N.pdf
RFQ
SF2-EH12
SF2-EH12
Whakaahuatanga: SENSOR 12CH 10MM PNP 24VDC
I roto i te taonga: 91 pcs
Tikiake: SF2-EH12.pdf
SF2-DC12V
SF2-DC12V
Whakaahuatanga: RELAY SAFETY 4PST 6A 12V