S1DXMM2C10HAC120V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S1DXMM2C10HAC120V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 10HR 7A 250V
Ngā Rauemi: S1DXMM2C10HAC120V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S1DXMM2C10HAC120V
Tau Wae S1DXMM2C10HAC120V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TIME DELAY 10HR 7A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1973 pcs Pepa Raraunga S1DXMM2C10HAC120V.pdf
Tuhinga o mua 100 ~ 120VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Hand Dial Kāhua Whakamutunga Plug In
Raupapa S1DXM Momo Tae Mechanical Relay
Ētahi Ingoa S1DXM-M2C10H-AC120V
S1DXM-M2C10H-AC120V-ND
Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.05 Min ~ 10 Hrs Delay 7A @ 250VAC Socketable Te wa roa 0.05 Min ~ 10 Hrs
Whakapā atu @ Whakaoho 7A @ 250VAC Takahanga DPDT (2 Form C)