S1DXM-M2C60M-DC12V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S1DXM-M2C60M-DC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 60MIN 7A 250V
Ngā Rauemi: S1DXM-M2C60M-DC12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S1DXM-M2C60M-DC12V
Tau Wae S1DXM-M2C60M-DC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TIME DELAY 60MIN 7A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1921 pcs Pepa Raraunga S1DXM-M2C60M-DC12V.pdf
Tuhinga o mua 12VDC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Hand Dial Kāhua Whakamutunga Plug In
Raupapa S1DXM Momo Tae Mechanical Relay
Momo Tae Socketable Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Programmable (Multi-Function) Whakaahuatanga Taipitopito Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.5 Sec ~ 60 Min Delay 7A @ 250VAC Socketable
Te wa roa 0.5 Sec ~ 60 Min Whakapā atu @ Whakaoho 7A @ 250VAC