PM4HW-H-DC12V
PanasonicPanasonic
PM4HW-H-DC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM4HW-H-DC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 500HR 5A 250V
Ngā Rauemi: PM4HW-H-DC12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM4HW-H-DC12V
Tau Wae PM4HW-H-DC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TIME DELAY 500HR 5A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1669 pcs Pepa Raraunga PM4HW-H-DC12V.pdf
Tuhinga o mua 12VDC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Hand Dial Kāhua Whakamutunga Plug In, 8 Pin (Octal)
Raupapa PM4H-W Momo Tae Mechanical Relay
Ētahi Ingoa 1110-3246 Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Repeat Cycle, Twin Timer
Whakaahuatanga Taipitopito Repeat Cycle, Twin Timer Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.1 Sec ~ 500 Hrs Delay 5A @ 250VAC Socketable Te wa roa 0.1 Sec ~ 500 Hrs
Whakapā atu @ Whakaoho 5A @ 250VAC Takahanga DPDT (2 Form C)