PM4HSD-S-AC240V
PanasonicPanasonic
PM4HSD-S-AC240V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM4HSD-S-AC240V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 100SEC 5A 250V
Ngā Rauemi: PM4HSD-S-AC240V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM4HSD-S-AC240V
Tau Wae PM4HSD-S-AC240V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TIME DELAY 100SEC 5A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1235 pcs Pepa Raraunga PM4HSD-S-AC240V.pdf
Tuhinga o mua 100 ~ 240VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Hand Dial Kāhua Whakamutunga Plug In, 8 Pin (Octal)
Raupapa PM4H Momo Tae Mechanical Relay
Momo Tae Socketable Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Star Delta Controller
Whakaahuatanga Taipitopito Star Delta Controller Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.2 Sec ~ 100 Sec Delay 5A @ 250VAC Socketable Te wa roa 0.2 Sec ~ 100 Sec
Whakapā atu @ Whakaoho 5A @ 250VAC Takahanga SPDT (1 Form C)