PM4HM-H-AC240V
PanasonicPanasonic
PM4HM-H-AC240V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM4HM-H-AC240V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 500HR 5A 250V
Ngā Rauemi: PM4HM-H-AC240V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM4HM-H-AC240V
Tau Wae PM4HM-H-AC240V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TIME DELAY 500HR 5A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2202 pcs Pepa Raraunga PM4HM-H-AC240V.pdf
Tuhinga o mua 100 ~ 240VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Hand Dial Kāhua Whakamutunga Plug In, 8 Pin (Octal)
Raupapa PM4H Momo Tae Mechanical Relay
Ētahi Ingoa 1110-3220 Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.1 Sec ~ 500 Hrs Delay 5A @ 250VAC Socketable Te wa roa 0.1 Sec ~ 500 Hrs
Whakapā atu @ Whakaoho 5A @ 250VAC Takahanga SPDT (1 Form C)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PM4HM-H-AC240VS
PM4HM-H-AC240VS
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: ANALOG TIMER DIN48 1S-500HR
I roto i te taonga: 1648 pcs
Tikiake: PM4HM-H-AC240VS.pdf
RFQ
PM4HM-H-24VW
PM4HM-H-24VW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: MULTI-FUNC TIMER 1 FORM C DELAY
I roto i te taonga: 1462 pcs
Tikiake: PM4HM-H-24VW.pdf
RFQ
PM4HM-H-AC240VSW
PM4HM-H-AC240VSW
Whakaahuatanga: RELAY TIME DELAY 500HR 5A 250V