PM4HA-H-DC12VW
PanasonicPanasonic
PM4HA-H-DC12VW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM4HA-H-DC12VW
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 500HR 5A 250V
Ngā Rauemi: PM4HA-H-DC12VW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM4HA-H-DC12VW
Tau Wae PM4HA-H-DC12VW Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TIME DELAY 500HR 5A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2442 pcs Pepa Raraunga PM4HA-H-DC12VW.pdf
Tuhinga o mua 12VDC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage, Trigger Signal
Te Whakariterite Whakamuri Hand Dial Kāhua Whakamutunga Plug In, 11 Pin (Octal)
Raupapa PM4H Momo Tae Mechanical Relay
Ētahi Ingoa 255-1202 Momo Tae Socketable
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Programmable (Multi-Function) Whakaahuatanga Taipitopito Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.1 Sec ~ 500 Hrs Delay 5A @ 250VAC Socketable
Te wa roa 0.1 Sec ~ 500 Hrs Whakapā atu @ Whakaoho 5A @ 250VAC