P-120SCHF2X5
PanasonicPanasonic
P-120SCHF2X5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P-120SCHF2X5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY PACK 12.0V 1200MAH NICAD
Ngā Rauemi: P-120SCHF2X5.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P-120SCHF2X5
Tau Wae P-120SCHF2X5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY PACK 12.0V 1200MAH NICAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 5706 pcs Pepa Raraunga P-120SCHF2X5.pdf
Taumaha 499g Putanga - Kua tohua 12V
Kāhua Whakamutunga Solder Tab Te hanganga Side to Side, 5 Rows x 2 Cells
Rahi / Rahi 4.53" L x 1.81" W x 1.69" H (115.0mm x 46.0mm x 43.0mm) Raupapa P-120SCH
Ko te rechargeability Yes Ētahi Ingoa P091-F025
Tau o nga Pūtau 10 Tuhipoka -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Whakaahuatanga Taipitopito SC 12V Nickel Cadmium Battery Pack