NL6EBX-L2-DC60V
Hua Hua
Tau Wae: NL6EBX-L2-DC60V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 6PDT 2A 125V
Ngā Rauemi: NL6EBX-L2-DC60V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NL6EBX-L2-DC60V
Tau Wae NL6EBX-L2-DC60V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 6PDT 2A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4144 pcs Pepa Raraunga NL6EBX-L2-DC60V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 48 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 30VDC - Max
Raupapa NL Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 55°C Whakamahia te wa 15ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 6PDT (6 Form C) Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā 6PDT (6 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 60VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 2.25 kOhms Kohikohi Miihini 1.6 W
Kohikohi Kei te Aukati 26.7mA