NC4D-JPL2-DC12V
PanasonicPanasonic
NC4D-JPL2-DC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NC4D-JPL2-DC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Ngā Rauemi: NC4D-JPL2-DC12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NC4D-JPL2-DC12V
Tau Wae NC4D-JPL2-DC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6046 pcs Pepa Raraunga NC4D-JPL2-DC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa NC Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 55°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A
Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi) Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 90 Ohms Kohikohi Miihini 1.6 W
Kohikohi Kei te Aukati 133mA