NC4D-DC24V
PanasonicPanasonic
NC4D-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NC4D-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Ngā Rauemi: NC4D-DC24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NC4D-DC24V
Tau Wae NC4D-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10553 pcs Pepa Raraunga NC4D-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa NC Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-2826
NC4D-DC24V-ND
NC4DDC24V
Tae Mahi -40°C ~ 55°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A
Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi) Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 800 Ohms Kohikohi Miihini 720 mW
Kohikohi Kei te Aukati 30.0mA