NC2EBD-PL2-DC110V
PanasonicPanasonic
NC2EBD-PL2-DC110V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NC2EBD-PL2-DC110V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
Ngā Rauemi: NC2EBD-PL2-DC110V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NC2EBD-PL2-DC110V
Tau Wae NC2EBD-PL2-DC110V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5823 pcs Pepa Raraunga NC2EBD-PL2-DC110V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 88 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa NC Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 55°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Amber Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 110VDC
Momo Momo Latching, Dual Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 15.1 kOhms
Kohikohi Miihini 800 mW Kohikohi Kei te Aukati 7.3mA