NC2EBD-DC12V
PanasonicPanasonic
NC2EBD-DC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NC2EBD-DC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
Ngā Rauemi: NC2EBD-DC12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NC2EBD-DC12V
Tau Wae NC2EBD-DC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10377 pcs Pepa Raraunga NC2EBD-DC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa NC Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-4000-5
NC2EBD-DC12V-ND
NC2EBDDC12V
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Amber Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 400 Ohms
Kohikohi Miihini 360 mW Kohikohi Kei te Aukati 30.0mA