NA2-N24-C5
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NA2-N24-C5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SENSOR PROX 24CH 5M 12-24VDC NPN
Ngā Rauemi: NA2-N24-C5.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 87 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 87 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NA2-N24-C5
Tau Wae NA2-N24-C5 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 87 pcs Pepa Raraunga NA2-N24-C5.pdf
Tuhinga o mua 12 V ~ 24 V Raupapa NA2-N
Mahinga Whakaaro Through-Beam Te Whakaaro Tae 18.11" (460mm)
Wā Whakautu 10ms Whirihoranga Whakaputa NPN - Open Collector
Tae Mahi -10°C ~ 55°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Maama Maama Infrared (950nm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP40
Mahinga Hononga Cable Raina Tae 196.85" (5m)