N-700AACL2X5
PanasonicPanasonic
N-700AACL2X5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: N-700AACL2X5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATT PACK 12.0V 700MAH NICAD
Ngā Rauemi: N-700AACL2X5.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N-700AACL2X5
Tau Wae N-700AACL2X5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATT PACK 12.0V 700MAH NICAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 6994 pcs Pepa Raraunga N-700AACL2X5.pdf
Taumaha 229.52g Putanga - Kua tohua 12V
Kāhua Whakamutunga Solder Tab Te hanganga Front to Back, 5 Rows x 2 Cells
Rahi / Rahi 2.76" L x 0.55" W x 3.92" H (70.0mm x 14.0mm x 99.6mm) Raupapa Cadnica
Ko te rechargeability Yes Ētahi Ingoa SY114-L025
Tau o nga Pūtau 10 Tuhipoka -
Whakaahuatanga Taipitopito AA 12V Nickel Cadmium Battery Pack Te kaha 700mAh