MTM982400BBF
PanasonicPanasonic
MTM982400BBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MTM982400BBF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 40V 7A SO8-F1
Ngā Rauemi: MTM982400BBF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTM982400BBF
Tau Wae MTM982400BBF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 40V 7A SO8-F1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53143 pcs Pepa Raraunga MTM982400BBF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SO8-F1-B
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 7A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa MTM982400BBFTR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1750pF @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 40V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 40V 7A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount SO8-F1-B I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 7A (Ta)