MTM231100L
PanasonicPanasonic
MTM231100L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MTM231100L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 12V 4A SMINI-3
Ngā Rauemi: MTM231100L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTM231100L
Tau Wae MTM231100L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 12V 4A SMINI-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4311 pcs Pepa Raraunga MTM231100L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 1mA Vgs (Max) ±8V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SMini3-G1
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 1A, 4V
Whakaaetanga Mana (Max) 500mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-70, SOT-323 Ētahi Ingoa MTM231100LTR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1200pF @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 1.8V, 4V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 12V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 12V 4A (Ta) 500mW (Ta) Surface Mount SMini3-G1
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 4A (Ta)