MCDHT3120B01
PanasonicPanasonic
MCDHT3120B01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCDHT3120B01
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SERVO DRIVER 30A 120V LOAD
Ngā Rauemi: 1.MCDHT3120B01.pdf2.MCDHT3120B01.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 125 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 125 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCDHT3120B01
Tau Wae MCDHT3120B01 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SERVO DRIVER 30A 120V LOAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125 pcs Pepa Raraunga 1.MCDHT3120B01.pdf2.MCDHT3120B01.pdf
Taumaha 3.6 lbs (1.6kg) Wattage - Taumahi 750W
Tuhinga o mua 100 ~ 120VAC Ngaohihi - Tae 120 V
Momo Module Raupapa MINAS A5B
Ētahi Ingoa 1110-3607
MCDHT3120B01-ND
Tae Mahi 0°C ~ 55°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Momo Momo Servo Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga EtherCAT, USB Mo te Whakamahia me te / Products Related MINAS A5 Series
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Servo AC 100 ~ 120VAC Supply 30A 120 V Load
Nama - Whakaputa 30A Momo Mana / Momo Servo AC