MAZD100G0L
PanasonicPanasonic
MAZD100G0L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAZD100G0L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 10V 120MW SSSMINI2
Ngā Rauemi: 1.MAZD100G0L.pdf2.MAZD100G0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAZD100G0L
Tau Wae MAZD100G0L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER 10V 120MW SSSMINI2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 381819 pcs Pepa Raraunga 1.MAZD100G0L.pdf2.MAZD100G0L.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 10V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SSSMini2-F3
Raupapa - Mana - Max 120mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Flat Lead
Ētahi Ingoa MAZD100G0LTR Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 10V 120mW ±6% Surface Mount SSSMini2-F3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 7V