MAZD056G0L
PanasonicPanasonic
MAZD056G0L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAZD056G0L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.6V 120MW SSSMINI2
Ngā Rauemi: 1.MAZD056G0L.pdf2.MAZD056G0L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAZD056G0L
Tau Wae MAZD056G0L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 120MW SSSMINI2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4307 pcs Pepa Raraunga 1.MAZD056G0L.pdf2.MAZD056G0L.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SSSMini2-F3
Raupapa - Mana - Max 120mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Flat Lead
Ētahi Ingoa MAZD056G0LTR Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.6V 120mW ±6% Surface Mount SSSMini2-F3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 2.5V