MAZ21100BG
PanasonicPanasonic
MAZ21100BG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAZ21100BG
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 11V 1W DO41
Ngā Rauemi: MAZ21100BG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAZ21100BG
Tau Wae MAZ21100BG Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER 11V 1W DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 258455 pcs Pepa Raraunga MAZ21100BG.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 11V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO41-A1
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Ētahi Ingoa MAZ21100BGCT Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 8 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 11V 1W ±5% Through Hole DO41-A1 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 7V