M9RX40SV4GGA
Hua Hua
Tau Wae: M9RX40SV4GGA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W
Ngā Rauemi: M9RX40SV4GGA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 637 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 637 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M9RX40SV4GGA
Tau Wae M9RX40SV4GGA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 637 pcs Pepa Raraunga M9RX40SV4GGA.pdf
Putanga - Kua tohua 220, 230VAC Momo AC Motor
Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) - Torque - Max Momentary (i-i / mNm) -
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi Square - 3.543" x 3.543" (90.00mm x 90.00mm)
Raupapa - RPM -
Mana - Ka tohua 40W Tae Mahi -10°C ~ 40°C
Te Whakaritea o te Mokowai Horo 4.094" (104.00mm) Momo Momo -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Te roa - Tae me te Whakanui 1.457" (37.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautaki Whakaiti Kino - Mahinga Gearmotor
Ngā āhuatanga - Momo Kuputuhi -
Taitapa - Tae 0.354" (9.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito AC Motor Gearmotor 40W 220, 230VAC