M9RX40GK4YGA
Hua Hua
Tau Wae: M9RX40GK4YGA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W
Ngā Rauemi: M9RX40GK4YGA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 564 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 564 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M9RX40GK4YGA
Tau Wae M9RX40GK4YGA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 564 pcs Pepa Raraunga M9RX40GK4YGA.pdf
Putanga - Kua tohua 200VAC Momo AC Motor
Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) 35.4 / 250 Torque - Max Momentary (i-i / mNm) -
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi Square - 3.543" x 3.543" (90.00mm x 90.00mm)
Raupapa - RPM 1500 RPM
Mana - Ka tohua 40W Tae Mahi -10°C ~ 40°C
Te Whakaritea o te Mokowai Horo 4.094" (104.00mm) Momo Momo -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Te roa - Tae me te Whakanui 0.504" (12.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautaki Whakaiti Kino - Mahinga Gearmotor
Ngā āhuatanga - Momo Kuputuhi -
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga Taipitopito AC Motor Gearmotor 1500 RPM 40W 200VAC