M9MZ90GK4YGA
Hua Hua
Tau Wae: M9MZ90GK4YGA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOTOR AC INDUCT 90MM 90W 220VAC
Ngā Rauemi: M9MZ90GK4YGA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 657 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 657 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M9MZ90GK4YGA
Tau Wae M9MZ90GK4YGA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOTOR AC INDUCT 90MM 90W 220VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 657 pcs Pepa Raraunga M9MZ90GK4YGA.pdf
Taumaha 7.2 lbs (3.3kg) Putanga - Kua tohua 220VAC
Momo AC Motor Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) 72.22 / 510
Torque - Max Momentary (i-i / mNm) - Kāhua Whakamutunga Connector
Rahi / Rahi Square - 3.540" x 3.540" (90.00mm x 90.00mm) Raupapa -
RPM 1675 RPM Mana - Ka tohua 90W
Ētahi Ingoa 1110-4035 Tae Mahi -10°C ~ 40°C
Te Whakaritea o te Mokowai Horo 4.094" (104.00mm) Momo Momo -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Te roa - Tae me te Whakanui 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautaki Whakaiti Kino - Mahinga Standard
Ngā āhuatanga - Momo Kuputuhi -
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga Taipitopito AC Motor Standard 1675 RPM 90W 220VAC
Whakaaetanga CCC, CE, cULus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M9MZ90S2YS
M9MZ90S2YS
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
I roto i te taonga: 834 pcs
Tikiake: M9MZ90S2YS.pdf
RFQ
M9MZ90H4Y
M9MZ90H4Y
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 143 pcs
Tikiake: M9MZ90H4Y.pdf
RFQ
M9MZ90GK4Y
M9MZ90GK4Y