M9MZ60SB4YS
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M9MZ60SB4YS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Ngā Rauemi: M9MZ60SB4YS.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 350 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 350 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M9MZ60SB4YS
Tau Wae M9MZ60SB4YS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS