M91Z90GK4GGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M91Z90GK4GGA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Ngā Rauemi: M91Z90GK4GGA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 550 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 550 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M91Z90GK4GGA
Tau Wae M91Z90GK4GGA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS