M91Z60SV4LGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M91Z60SV4LGA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Ngā Rauemi: M91Z60SV4LGA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 536 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 536 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M91Z60SV4LGA
Tau Wae M91Z60SV4LGA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS