M8RX25G4Y
Hua Hua
Tau Wae: M8RX25G4Y
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W
Ngā Rauemi: M8RX25G4Y.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M8RX25G4Y
Tau Wae M8RX25G4Y Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS