LT4HL8-DC24V
PanasonicPanasonic
LT4HL8-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LT4HL8-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 999.9HR 5A 250V
Ngā Rauemi: LT4HL8-DC24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LT4HL8-DC24V
Tau Wae LT4HL8-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TIME DELAY 999.9HR 5A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1389 pcs Pepa Raraunga LT4HL8-DC24V.pdf
Tuhinga o mua 12 ~ 24VDC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Up/Down Digit Keys Kāhua Whakamutunga Plug In, 8 Pin (Octal)
Raupapa LT4H-L Momo Tae Mechanical Relay
Ētahi Ingoa 1110-3287 Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.001 Sec ~ 999.9 Hrs Delay 5A @ 250VAC Socketable Te wa roa 0.001 Sec ~ 999.9 Hrs
Whakapā atu @ Whakaoho 5A @ 250VAC Takahanga SPDT (1 Form C)