LNJ03004BDD1
PanasonicPanasonic
LNJ03004BDD1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNJ03004BDD1
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua LED COOL WHITE 6500K 82CRI 1212
Ngā Rauemi: 1.LNJ03004BDD1.pdf2.LNJ03004BDD1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNJ03004BDD1
Tau Wae LNJ03004BDD1 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 246114 pcs Pepa Raraunga 1.LNJ03004BDD1.pdf2.LNJ03004BDD1.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.95V Tirohia te Angle -
Tuhinga o mua o te Whakanui 25°C/W Pūrere Pūrere Whakarato 3230
Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Raupapa -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1212 (3030 Metric)
Ētahi Ingoa P16843CT Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau 147 lm/W
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Putanga @ 85 ° C, Tono - Whakamātautau - Flux @ 25 ° C, Tono - Whakamātautau 26 lm (22 lm ~ 30 lm)
Whakaahuatanga Taipitopito LED Lighting - White, Cool 6500K 2.95V 60mA 1212 (3030 Metric) Tono - Whakamātau 60mA
Anei - Max 120mA Tae White, Cool