LC2H-F-FV-30
PanasonicPanasonic
LC2H-F-FV-30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LC2H-F-FV-30
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT
Ngā Rauemi: LC2H-F-FV-30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LC2H-F-FV-30
Tau Wae LC2H-F-FV-30 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 1179 pcs Pepa Raraunga LC2H-F-FV-30.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua None Required (Battery Included)
Momo Totalizer Hōputu Time -
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Raupapa LC2H
Tautuhi anō External, Front Panel Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 45.00mm x 22.20mm
Momo putanga - Ētahi Ingoa 1110-2480
LC2H-F-FV-30-ND
Tae Mahi -10°C ~ 55°C Aratau Mahi Up
Te maha o nga Pūrekau Ma te Haurangi 8 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Voltage
Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant Momo Whakaatu LCD - Black Characters
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei 0.343" (8.70mm) Tatau Tau 30Hz