KR-900AAEC
PanasonicPanasonic
KR-900AAEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KR-900AAEC
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NICAD 1.2V 900MAH AA
Ngā Rauemi: KR-900AAEC.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KR-900AAEC
Tau Wae KR-900AAEC Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NICAD 1.2V 900MAH AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 4796 pcs Pepa Raraunga KR-900AAEC.pdf
Taumaha 23.13g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Flat Top (Non-Extending) Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 90mA Rahi / Rahi 0.55" Dia x 1.96" H (14.0mm x 49.8mm)
Mōhiohio Shipping - Raupapa Cadnica
Ētahi Ingoa 166299821
F12410271
SY116
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Te Whakatau Whakatau 180mA
Whakaahuatanga Taipitopito AA 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 900mAh Te kaha 900mAh
Pūtaiao Battery Nickel Cadmium Rahi Pūtau Battery AA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KR-7000FL3X2
KR-7000FL3X2
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: BATT PACK 7.2V 7000MAH NICAD
I roto i te taonga: 1067 pcs
Tikiake: KR-7000FL3X2.pdf
RFQ
KR-7000FL4X2
KR-7000FL4X2
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: BATT PACK 9.6V 7000MAH NICAD
I roto i te taonga: 710 pcs
Tikiake: KR-7000FL4X2.pdf
RFQ
KR-900AAECF2
KR-900AAECF2
Whakaahuatanga: BATT PACK 2.4V 900MAH NICAD
I roto i te taonga: 4043 pcs
Tikiake: KR-900AAECF2.pdf
KR-900AAECF2X4
KR-900AAECF2X4
Whakaahuatanga: BATT PACK 9.6V 900MAH NICAD
Tikiake: KR-900AAECF2X4.pdf
KR-900AAECF2X2
KR-900AAECF2X2
Whakaahuatanga: BATT PACK 4.8V 900MAH NICAD
Tikiake: KR-900AAECF2X2.pdf
KR-7000FT
KR-7000FT
Whakaahuatanga: BATTERY NICAD 1.2V 7AH F
Tikiake: KR-7000FT.pdf
KR-7000FL5X2
KR-7000FL5X2
Whakaahuatanga: BATT PACK 12.0V 7000MAH NICAD
I roto i te taonga: 618 pcs
Tikiake: KR-7000FL5X2.pdf
KR-900AAECF10
KR-900AAECF10
Whakaahuatanga: BATT PACK 12.0V 900MAH NICAD
Tikiake: KR-900AAECF10.pdf
KR-7000FL4X1
KR-7000FL4X1
Whakaahuatanga: BATT PACK 4.8V 7000MAH NICAD
Tikiake: KR-7000FL4X1.pdf
KR-900AAECF2X3
KR-900AAECF2X3
Whakaahuatanga: BATT PACK 7.2V 900MAH NICAD
Tikiake: KR-900AAECF2X3.pdf
KR-900AAECF2X5
KR-900AAECF2X5
Tikiake: KR-900AAECF2X5.pdf
KR-7000FL5X1
KR-7000FL5X1
Whakaahuatanga: BATT PACK 6.0V 7000MAH NICAD
Tikiake: KR-7000FL5X1.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel