KR-2300SCET
PanasonicPanasonic
KR-2300SCET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KR-2300SCET
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua BATTERY NICAD 1.2V 2.3AH 5/4 SC
Ngā Rauemi: KR-2300SCET.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KR-2300SCET
Tau Wae KR-2300SCET Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga BATTERY NICAD 1.2V 2.3AH 5/4 SC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 4829 pcs Pepa Raraunga KR-2300SCET.pdf
Taumaha 58.06g Putanga - Kua tohua 1.2V
Kāhua Whakamutunga Solder Tab Tae Whakaaetanga Paerewa 16Hrs
Tae Tika Tae 230mA Rahi / Rahi -
Mōhiohio Shipping - Raupapa Cadnica
Ētahi Ingoa SY113T Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Te Whakatau Whakatau 460mA
Whakaahuatanga Taipitopito 5/4 SC 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 2.3Ah Te kaha 2.3Ah
Pūtaiao Battery Nickel Cadmium Rahi Pūtau Battery 5/4 SC
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KR-3DH-12
KR-3DH-12
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V